Autodoprava

Vozový park společnsti Ekuna pro

Přeprava stavební techniky

Garantujeme vám spolehlivou a efektivní přepravu stavební techniky našimi vybavenými vozidly.


Více o autopřepravě

Přepravní speciál s nákladem dvou traktorů

Přeprava zemědělské a lesní techniky

Jsme tu, abychom se postarali o bezpečný a rychlý transport vaší zemědělské a lesní techniky.


Více o autopřepravě

Přepravní speciál s nákladem kontejneru

Přeprava s hydraulickou rukou

Zabýváme se také přepravou skladových či kancelářských kontejnerů a paletového zboží.


Více o autopřepravě

Autobus pro mezinárodní přepravu

Osobní přeprava 

Ta je zajišťována v rámci celé Evropy luxusními autobusy či minibusy značky Mercedes Benz.


Více o autobusové přepravě


Proč nám svěřit přepravu vašich strojů nebo jiného nákladu

Na vaší absolutní spokojenosti s našimi službami nám záleží.


Větší ložná plocha = nižší náklady

S naší velkou ložnou plochou můžeme transportovat dva stroje nebo více nákladu najednou, což znamená méně cest a velkou úsporu ve všech ohledech. Zakládáme si na tom, aby přeprava byla co nejvíce efektivní.


Hydraulická ruka

Náš přepravní speciály jsou vybaveny hydraulickou rukou, což umožňuje efektivně manipulovat s nákladem různé velikosti a hmotnosti. Nakládka a vykládka jsou rychlejší, přesnější a jednodušší, než je tomu u manuálního „ručního“ nakládání.


Manévrovatelnost

Naše přepravní speciály umožňují velkou manévrovatelnost. Díky tomu se můžeme dostat na místa, která by byla pro návěsová vozidla špatně dostupná.


Přeprava materiálu

Nejenže přepravujeme zemědělské, lesnické, pracovní i silniční stroje, ale také jsme schopni převézt různé druhy materiálů a nákladů. Zejména jde o kontejnery a palety zboží. Naše pomoc pro vás tak přepravou strojů nekončí.


Doprava 24 hodin denně

Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rozumíme tomu, že se potřeby našich zákazníků mohou měnit, a proto jsme připraveni přizpůsobit se jakýmkoli požadavkům na časový plán.


Řidiči jsou proškoleni

Naši řidiči nejsou pouze profesionálové za volantem, ale jsou také proškoleni v manipulaci s různými typy nákladů. Můžete se spolehnout s vědomím, že vaše stroje nebo zboží je v bezpečí.


Šetrnost k životnímu prostředí

V rámci snahy o snížení dopadů dopravy na životní prostředí vylepšujeme naše trasy a využíváme vozidla, která jsou schopna přepravit více strojů nebo jiného nákladu najednou.


Služby na míru

Máme několik druhů služeb a jsme připraveni naši nabídku přizpůsobit potřebám každého zákazníka. Ať už potřebujete pravidelnou přepravu nebo jednorázovou službu, my jsme tu pro vás.


Bezpečnost

Naše vozidla jsou vybavena moderními bezpečnostními prvky a řidiči jsou pravidelně proškolováni v bezpečnostních postupech. Váš náklad je u nás v bezpečí. Zásadní důraz také klademe na pojištění celého nákladu.Kontaktujte nás

Připojit soubor