O nás

Naší činností je nákladní přeprava a projektová činnost ve výstavbě


Preprava-nadrozmeruDopravu zajišťujeme 24hodin denně. Zabýváme se osobní i specializovanou nákladní přepravou. Vozový park pro osobní přepravu obsahuje luxusní 7místný minibus a 51místný autobus. 

Specializovanou nákladní dopravu zajišťujeme odtahovými speciály. Tyto vozy jsou vybaveny nájezdy či nájezdovou rampou a navijáky. Navíc vlastníme vozidlo s hydraulickou rukou, která je schopna manipulovat se skladovým či kancelářským kontejnerem. Jsme schopni přepravit tímto autem i paletový náklad.

Primárně jsme ale zaměřeni na přepravu stavební a zemědělské techniky. Řidiči jsou proškoleni na většinu přepravovaných stavebních strojů, tudíž jsou schopni stroje bezpečně naložit a složit bez asistence strojníků.


 Více o přepravě  projekcni-kancelar-stavbyProjektovou činnost poskytujeme komplexně, od počáteční studie a vizualizace projektu dané stavby až po Kolaudační souhlas či Souhlas k užívání stavby. Při spolupráci s klientem vždy klademe důraz na osobní přístup k dané problematice. 

Umíme být vašimi průvodci po celou dobu realizace vašeho záměru, ať už pro výstavbu rodinných domů, satelitních městeček, provozoven, prodejen nebo třeba jen citlivých rekonstrukcí rodinného sídla nebo chaty, chalupy. 

Naše služby: zaměření stávajícího objektu, zhotovení výkresů stávajícího stavu, zhotovení výkresů nového stavu, energetický štítek, požárně bezpečností řešení stavby, statický posudek, zastupování při jednáních s dotčenými orgány za účelem souhlasu s realizací daného záměru, apod.


  Více o projektové činnosti    

Kontaktujte nás

Ozveme se vám nejpozději do 24 hodin. Pro naléhavé případy máte k dispozici naši hotline na čísle 774 683 677.

Připojit soubor