Jak probíhá spolupráce při přepravě s námi

V naší společnosti nám nejde jen o to rychle přepravit požadovanou techniku nebo jiný náklad z bodu A do bodu B. Jde nám o budování dlouhodobé spolupráce, se kterou budete spokojeni a na kterou se budete moci spolehnout. Proces spolupráce obvykle probíhá v několika fázích.


1. Vznik zakázky

Obrátíte se na nás s konkrétní poptávkou. Může to být telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím webového formuláře na internetových stránkách. Poskytnete nám první důležité informace, jako jsou typ a velikost strojů (nebo nákladu), které mají být přepraveny, místo naložení a vyložení a požadovaný termín.


2. Domluva termínu přepravy 

Prověříme dostupnost přepravních speciálů a řidičů v požadovaném termínu. Po nalezení vhodného řešení se vám obratem ozveme a navrhneme možný termín přepravy a její postup.


3. Pojištění

Pojištění vždy zajištěno. Zajistíme pojištění nákladu pro případ škody nebo ztráty během přepravy. Náklad bude pojištěn na základě jeho hodnoty a případných rizik spojených s přepravou. Na pojištění klademe velký důraz. Chceme, abyste mohli být zcela v klidu, a chceme, aby služby pro vás byly komplexní.


4. Realizace zakázky

V den přepravy přijede stanovený přepravní speciál na místo naložení. Přepravní tým pečlivě naloží stroje nebo jiný náklad na vozidlo, ujistí se o jejich bezpečném upevnění, a poté stroje přepraví na dohodnuté místo vyložení. Po úspěšném vyložení nákladu a potvrzení jeho nepoškozeného stavu je zakázka považována za dokončenou.


5. Dlouhodobá spolupráce

Po úspěšném dokončení zakázky se s vámi rádi domluvíme na dlouhodobé spolupráci v podobě smlouvy o pravidelných přepravách nebo speciálním partnerství. Tímto způsobem můžete získat výhodnější ceny nebo garantovanou dostupnost přepravy v požadovaných termínech.


Celý proces může být podle potřeby upraven a je flexibilní, aby vyhovoval konkrétním požadavkům zákazníka a charakteru jeho potřeb přepravy.


  Kontaktujte nás  


Nejlepší volba pro spolehlivou přepravu vaší techniky

EkunaPro-01-402x268-USP-icon-sluzba247

24/7 SLUŽBA
PRO VAŠI DOPRAVU

EkunaPro-01-402x268-USP-icon-pojisteniOdpovednosti

SJEDNANÉ POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI DOPRAVCE

EkunaPro-01-402x268-USP-icon-nosnost

VYSOKÁ NOSNOST
A LOŽNÁ PLOCHA

EkunaPro-01-402x268-USP-icon-hydraulickaRuka

VÝKONNÁ
HYDRAULICKÁ RUKA


Co jsme už přepravili